poniedziałek, 30 marca 2015

Jak się tu ogarnąć.

Wiec może zacznę od początku.

Będę się starała dodawać rozdziały i opowiadania przynajmniej dwa razy w tygodniu. Będą zakładki z opowiadaniamim wwymyślonymi przeze mnie i zakładka na której będę umieszczać te oposiadania z parkingami jak na przykład (HaruxRin). To na razie tyle. Nie zapominajcie komentować i w razie problemów piszcie śmiało.